Pozycjonowanie

Taśmy CuZu37

Naprawa dachu taśmą

Naprawa rurki czy wypadającego kontaktu, przy pomocy różnych taśm, nie jest dla nas jakimś zaskoczeniem. Jednak czy przeciętny człowiek wyobraża sobie, że taśmą można naprawić również dach?

Myślę, że dla większości z nasz coś takiego wydaje się mało prawdopodobne. W wyobrażeniu zwykłego człowieka taśma to raczej mało wytrzymały gadżet do sklejenia kawałka papieru. Zdziwimy się, jednak jeśli zobaczymy jak bardzo taśma do papieru, może różnić się od swojej siostry taśmy dekarskiej.

Każdy dach czasem potrzebuje naprawy jakiegoś przecieku. To całkiem normalne, że prędzej czy później gdzieś pęknie któraś rynna. Takie drobne nieszczelności można właśnie naprawić specjalną taśmą. Jest ona niezwykle wytrzymała i wodoodporna. Nie działają na nią promienie UV, jak i różne warunki pogodowe. Zatem niestraszne jej ani duże słońce, ani ulewny deszcz czy mróz. Jej dużą zaletą jest to, że przykleja się do większości materiałów budowlanych, zatem znajdziemy dla niej wiele zastosowań. Ważne też, że możemy pracować z nią nawet w niższych temperaturach.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Previous article
Informacje o cenach transferowych
Next article
Primacon przenośniki spiralne
About the author